نرم افزار کنترل اینترنت و مانیتورینگ

وب نما، نرم افزار کنترل و اکانتینگ اینترنت

چرا وب نما؟

امروزه اینترنت به ابزاری مفید و کارآمد تبدیل شده است که امکان انجام بسیاری از امور سازمانی و شخصی را به صورت سریع و ساده، به کاربر می دهد.

از سویی دیگر، کنترل دسترسی کاربران اینترنت به سایت های مختلف، همواره یکی مشکلات سازمان ها و شرکت ها بوده است، زیرا اینترنت نیز مانند هر وسیله دیگر، در صورت استفاده ناصحیح، می تواند مشکل آفرین باشد.

بعضی از نرم افزار های جاسوسی که اکثرا در غالب نرم افزارهای کاربردی مثل دیکشنری و غیره... تولید می شوند و به صورت رایگان در دسترس عموم قرار می گیرد، پس از نصب شدن بر روی رایانه کاربر و آلوده نمودن آن، بلافاصله پس از دسترسی به اینترنت، اطلاعات مورد نظر را به مقصد از پیش تعیین شده ای ارسال مینماید. راه پیدا کردن نفوذگران (Hackers)  به شبکه رایانه ای سازمان نیز از همین طریق و به سادگی امکان پذیر خواهد  شد که به شدت امنیت مدارک و اطلاعات سازمان را به خطر می اندازد. 

همچنین تعریف ساعات مجاز دسترسی کاربران به اینترنت و تعیین سقف استفاده هر کاربر نیز از موارد دیگری است که معمولا در اندکی از سازمان ها توسط بعضی از شیوه های قدیمی به سختی و با ضریب امنیت و اطمینان پایین انجام می شود.

وب نما نرم افزاری است که کلیه مشکلات مذکور را با استفاده از روش های پیشرفته و نوآورانه، به صورت کامل، برطرف می نمایند .معرفی اجمالی نرم افزار کنترل اینترنت: وب نما یک مرورگر اینترنت است که صفحات اینترنتی را پس از کنترل دسترسی کاربر نمایش میدهد. این برنامه پس از نصب و راه اندازی بر روی شبکه، دسترسی کلیه نرم افزارها را به اینترنت قطع می نماید. تصویر برداری از فعالیت کاربران هنگام مشاهده صفحات وب، ثبت و بایگانی تمامی فعالیت های کاربران در اینترنت، کنترل دسترسی کاربران تنها به سایت های تعریف شده توسط مدیر، کنترل نرم افزارهای در حال اجرا در هنگام استفاده کاربر از اینترنت، نیز از سایر قابلیت های وب نما می باشد.

جهت مطالعه بروشور کامل نرم افزار، اینجا کلیک فرمایید

جهت مشاهده لیست قیمت های نرم افزار کنترل اینترنت، اینجا کلیک فرمایید.


وب نما

مرور امن و سریع اینترنت


تمامی حقوق متعلق به زرین نگاران آسیا میباشد.

هرگونه کپی برداری، غیر مجاز بوده و از طریق کمیته تعیین مصادیق و محتوای مجرمانه، تحت پیگرد قانونی قرار میگیرد.